Facebook PixelOdc. 89. Sztuka KOLAŻU | W związku z życiem - Autentyczne rozmowy (dla) kobiet | Podplay
Go to podcast
by W związku z życiem
W związku z życiem - Autentyczne rozmowy (dla) kobiet

Odc. 89. Sztuka KOLAŻU

Description

Zapraszam Cię na 2. cz. rozmowy z Magdaleną Hasenbeck o SZTUCE KOLAŻU.
Magda wprowadza nas w tajniki techniki kolażu analogowego, dokładnie opowiadając jak i od czego zacząć robić kolaże z gazet.

Opowiada też dlaczego zaczęła tworzyć kolaże, dzieli się kawałkiem swojej zawodowej historii. Mówi trochę o historii samego kolażu, jako formy sztuki.

Zanim poznałam Magdę i jej prace kolaż był mi znany tylko z map marzeń. Dlatego dla mnie to fascynujący, rozszerzający się kreatywny świat, w który z radością wchodzę.

Jednak sztuka kolażu, to nie tylko amatorskie wycinanki czy wspomniane coachingowe mapy marzeń. To także technika, w której tworzą artyści wizualni. Pod koniec rozmowy zapytałam Magdę gdzie jest granica pomiędzy amatorami, a profesjonalistami. Poruszyłyśmy też bardzo ważny i ciekawy wątek szukania własnego stylu, kopiowania w sztuce oraz na Instagramie.

Magda dzieli się nie tylko kawałkiem swojej wiedzy, ale także ogromną wrażliwością i pełnym spokoju oraz ciepła podejściem do kolażu.

Podczas rozmowy Magda wspominała o miniporadniku, który możesz znaleźć w wyróżnionych stories na jej profilu Instagramowym. Tam też zobaczysz jej niesamowite kolaże: https://www.instagram.com/maggyback/

Jak usłyszysz w rozmowie powstało też spontaniczne ZADANIE DOMOWE. Jeśli masz ochotę podzielić się swoim symbolem, możesz to zrobić na kilka sposobów.

1. Dodaj wpis lub story na Ig i koniecznie oznacz moje konto https://www.instagram.com/w_zwiazku_z_zyciem_podcast/ i konto Magdy https://www.instagram.com/maggyback/
Dzięki temu będziemy mogły zobaczyć to co zrobiłaś. Dodaj też #mójsymbol .
Możesz też dodać #wzwiazkuzzyciem lub #autentycznerozmowydlakobiet

2. Jeśli nie chcesz dzielić się publicznie swoją pracą lub masz niepubliczne konto na Ig, zawsze możesz napisać do mnie mailowo: http://wzwiazkuzzyciem.pl/kontakt/ lub wysłać swoją pracę do mnie lub do Magdy poprzez wiadomość bezpośrednią na Ig.

Jesteśmy bardzo ciekawe Waszych symboli. Ja swoim będę też się dzielić poprzez Instagram: https://www.instagram.com/agnieszka___piekarska/ Pamiętaj, że chodzi o to, aby dać się porwać kreatywności i dobrze się przy tym bawić. :)

Posłuchaj rozmowy i podziel się swoimi przemyśleniami na Instagramie https://www.instagram.com/w_zwiazku_z_zyciem_podcast/

WESPRZYJ podcast na PATRONITE: https://patronite.pl/AgnieszkaPiekarska

SPOTKANIA: http://wzwiazkuzzyciem.pl/spotkania/

ZAPISZ SIĘ, aby otrzymać informację o SPOTKANIACH, nowych odcinkach oraz inne niespodzianki: http://www.eepurl.com/cRC6cT

NOTATKI i TRANSKRYPCJA: http://wzwiazkuzzyciem.pl/odcinek89/

KONTAKT: http://wzwiazkuzzyciem.pl/kontakt/

Muzyka: Move me by Snake Oil Salesmen

Details

Episode

by W związku z życiem